• ./autoglym_TsZepMA.jpg
  • ./rucna_cMDExCN.jpg
  • ./exterier_yVL98V8.jpg
  • ./samoobsluzny_box_WL9yjqH.jpg

Vitajte na AquaReine

V autoumývacom centre AquaReina si môžete pre svoje auto vybrať samoobslužné umývanie, umytie na plne-automatickej linke alebo najkvalitnejšie ručné umývanie.

Samozrejme, o všetko sa postará profesionálny personál. Môžete si tiež vybrať z ponuky doplnkových služieb: vysávač, čistič textilných rohoží, tepovač, parfemovač a hustič pneumatík. Bohatý výber autokozmetiky za prijateľné ceny vám pomôže dlhšie si udržať vaše auto tip-top.

4
2
1460
3

Využite možnosť Pneuservisu online objednávky bez čakania

Nikdy to nebolo jednoduchšie

Aquareina Košice

Chystáte sa na cesty? Veziete sa na oslavu, alebo sa už nedá viac na vaše špinavé auto ani pozrieť? Potom vaše kroky nasmerujte čo najskôr do tej správnej auto-umyvárňe!

Auto si môžete očistiť viacerými spôsobmi. Pred panelákom s vedrom v ruke, alebo pohodlne v auto-umyvárke. V auto-umyvárke šetríte svoj čas a energiu, ale aj prírodu. Navyše, môžete si byť istí, že auto je skutočne čisté.

Popri tom vám vieme zabezpečiť aj komplexné služby pneuservisu, v prípade potreby aj služby rýchloservisu. Natankovať u nás môžte plnú nádrž na našej LPG pumpe. Počas čakania je pre vás otvorená kaviareň.

Nájdite nás