Samoobslužné boxy

Umytie už od 50 centov

Naše samoobslužné boxy neobsahujú žiaden mikroprášok. Používame kvalitné šampony a autokozmetiku, aby sme docielili to najlepšie pre vaše auto. 5 boxov zaručí to, že na umytie takmer nikdy nečakáte.

Hodina umývania zadarmo s našou vernostnou kartou

Leštenie

Leštenie vysokým tlakom pomocou osmotickej vody (voda zbavená všetkých nečistôt, škodlivých látok a vodného kameňa) odplavuje všetky minerálne usadeniny napr. soli a iné zvyšky na chemickej báze. Krásne lesklé vozidlo je výsledkom tohto programu.

Vosk

Vysoký tlak konzervačným voskom Autoglym vytvára dokonalý lesk na povrchu karosérie, chráni povrch pred hrdzou a koróziou. Vytvára transparentný film.

Aktívna pena

Aktívna pena je chemický čistiaci prípravok, ktorý patrí medzi dotykové umývanie a je určený na odstraňovanie silne priľnavých nečistôt z rôznych povrchov alebo na silne znečistené plochy.

Šampón

Šampón Autoglym s teplou vodou 45⁰C je PH Neutrálny, jemne odstraňuje cestnú špinu a povrchové kontamináty a pomáha zachovať celkovú úpravu a vzhľad.

Wheel Cleaner

Wheel Cleaner je špeciálny chemický prípravok, ktorý je určený na odstraňovanie silne priľnavých nečistôt a brzdného prachu na kolesách a diskoch. Aplikuje sa pred hlavným umytím.

Anti - Insect

Anti-Insect je chemický prípravok, ktorý je špeciálne prispôsobený na šetrné odstránenie hmyzu a náletových nečistôt na predných častiach karosérie, spätných zrkadiel a okien. Aplikuje sa pred hlavným umytím.


Ako správne umyť auto v samooblsužnom boxe ? – Máme pre vás video návod

Po umytí u nás nájdete

  • 6 x vysavač
  • 1 x parfemovač
  • 1 x tepovač
  • 1 x lesk na pneumatiky
  • 1 x čistič textilných rohoží
  • 1 x hustič pneumatík
  • pripravujeme pre detailerov
    2 x vzduch na štrbiny