Umývacie centrum

My nemáme limity!

Využi ešte dnes program EXTERIER, alebo Basic Plus a zisti na vlastnej koži, prečo sme najlepší.

Chystáte sa na cesty? Veziete sa na oslavu, alebo sa už nedá viac na vaše špinavé auto ani pozrieť?
Potom vaše kroky nasmerujte čo najskôr do tej správnej auto-umyvárňe!

Auto si môžete očistiť viacerými spôsobmi. Pred panelákom s vedrom v ruke, alebo pohodlne v auto-umyvárke. V auto-umyvárke šetríte svoj čas a energiu, ale aj prírodu. Navyše, môžete si byť istí, že auto je skutočne čisté.

V tomto autoumývacom centre ponúkame najkvalitnejšie umývacie služby vďaka týmto štyrom zásadným skutočnostiam:

  • Auto-umývarka využíva najnovšiu technológiu WASHTEC
  • Autoumývacie centrum disponuje úplne novými CARLITOVÝMI kefami
  • Na umývanie sa používa upravená – OSMOTICKÁ voda
  • Vždy PROFESIONÁLNY a MILÝ prístup k zákazníkovi

Akékoľvek predsudky voči automatickým linkám nie sú v AquaReina namieste. Nové carlitové kefy sú šetrné k laku a osmotická voda, ktorá sa zväčša používa len pri ručnom umývaní, vám nezanechá na povrchu karosérie žiadne stopy. Rýchle opláchnutie auta vám umožňuje päť boxov bezdotykovej samoobslužnej ručnej umyvárky (WAP).

V autoumývacom centre AquaReina si môžete pre svoje auto vybrať v prípade záujmu aj ručné umývanie. Samozrejme, o všetko sa postará profesionálny personál. Môžete si tiež vybrať z ponuky doplnkových služieb, napríklad 6× vysávač, čistič textilných rohoží, tepovač, parfemovač (v letnej sezóne) a hustič pneumatík. Bohatý výber autokozmetiky za prijateľné ceny vám pomôže dlhšie si udržať vaše auto tip-top. Pre stálych zákazníkov máme vernostné karty a programy,v ktorých získavate ďalšie výhody a body, ktoré viete použiť na nákup odmien. Nezabudli sme ani na firmy a vlastníkov CCS kariet.

Príďte, vyskúšajte, neoľutujete!